Skip to content

Aaron Betsky – Demonstratyvi architektūra

Architektūros [pokalbių] fondas
Iš pokalbių ciklo: SHOW OFF: Reginio architektūra

KUO POKALBIS ĮKVEPIANTIS:
Aaron Betsky, remdamasis savo – architekto, parodų kuratoriaus bei muziejaus vadovo patirtimi, papasakos apie motyvus, paskatinusius imtis įvairaus mastelio architektūros ir dizaino parodų organizavimo, ir apie tai, kaip sekėsi jas įgyvendinti. A. Betsky kelia klausimą „Kodėl neįmanoma padaryti geros parodos apie architektūrą?“. Pranešėjo teigimu, architektūra tapo itin galingu įrankiu socialinių, politinių ir ekonominių tikslų demonstravimui.

KUO PAŠNEKOVAS IŠSKIRTINIS:
Monografijų apie 20-ojo amžiaus architektų kūrinius, taip pat traktatų, nagrinėjančių sąsajas tarp architektūros, estetikos, psichologijos ir žmogaus seksualumo, autorius. 2008-ųjų metų Venecijos 11-osios architektūros bienalės direktorius. Nuo 2001-ųjų iki 2006-ųjų vadovavo Nyderlandų Architektūros Institutui Roterdame (Olandija). Architekto, kritiko ir rašytojo nuopelnai įtvirtino Aaron Betsky, kaip vieną įtakingiausių 21-ojo amžiaus architektūros proceso asmenybių.

Daugiau informacijos ir paskaitų video prašome ieškoti puslapyje www.archfondas.lt

Pokalbis vyks anglų kalba.

Pokalbis vyks Nacionalinėje dailės galerijoje, Konstitucijos pr. 22, Vilniuje, Vasario 3 dieną, ketvirtadienį, nuo 20 val.

Renginio Facebook puslapis

VISI Architektūros fondo renginiai yra nemokami

Paskaita Vilniuje (filmavo ir montavo Saulius Baradinskas):

Paskaita Kaune (filmavo ir montavo Kristijonas Jakubsonas):

 

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , , , ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomoniųHTML