Skip to content

VDA KDF bakalauro darbo gynimai

dsc_8256

Šiandien vyko Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakulteto architektūros katedros vieši bakalaurantų darbų gynimai. Gynimai praėjo sklandžiai, nors baimė ir nerimas tvyrojo ore. Visi studentai puikiai apsigynė darbus.

Užduotis buvo suprojektuoti Kaimo reikalų ministeriją Kaune (galimas naujas Žemės ūkio ministerijos pavadinimas), prie Via Baltica magistralės. Užduotis ir sąlygos buvo suderintos su Žemės ūkio ministerija.

Jums pateikiami visų darbų maketai ir akimirkos iš gynimų.

Kategorijos: Apžvalga.

Žymos: ,

Nuomonių RSS

7 nuomonės

 1. o kdi urbanistikos nera visi turius daro?
  visai neprastai atrodo.man idomus tas paskutiniojoj fotkej, atseit mistelis parkelis tarp sienu? ;)
  maketai grazus. jau niekas savom rankom nebedaro. o plansu dydziai keisti ;)

 2. Kaip suprasti urbanistikos nėra, visi tūrius daro? Planšai tai pas visus skirtingai buvo, bet tarkim koks 10-14 A1 formato planšų. Maketai irgi skirtingai, pas vienus daugiau lazerių darbo, pas kitus daugiau rankų darbo.

 3. na pas mus tai gali pasirinkt ar gali baigiamaji daryt is urbanistikos – koki nors kvartalo sutvarkyma, ar turi tai jau grynai koncentruotis i pastatu architektura. na cia dvi skirtingos specializacijos

 4. Na į šitą projektą įėjo nemažos aplinkos sutvarkymas, analizė, kelių sutvarkymas, kai kas keitė kelių sistemą, žiedus darė, sankryžas.

 5. madarrarasgegužės 21, 2009. 00:24

  gazonu ir transporto srautu tvarkymas tai dar ne urbanistika :) kazkaip su parkingais jau per dem uzsizaista – 1 plane parkingo grozis
  gal galima humaniskiau – kauno amerikieciai :)

 6. Nelabai pirmam plane parkingas, kai kuriuose maketuose jis išvis nepavaizduotas, planšetuose taip pat ne visur akcentuotas. Gal taip pasirodė, dėl fotografavimo pasirinktų kampų. Tačiau kai parkingas berods apie 600 vietų tai jis tampa labai svarbiu elementu, nieko nepadarysi jei toks reikalavimas, po žeme neužkasi visko.

 7. Taip, tai nėra urbanistiniai darbai, bet nuo urbanistikos visai nepabėgta. Užduotis reikalavo savo pastatu užbaigti ŽUA erdvės formavimą, pradėtą 1958. Kai kurie iš darbų tai padarė visai sėkmingai. Taip pat užduotis reikalavo šalia pastato organizuoti apie 700 v. parkingą – gyvenimo realijos. O kartais, jei tai bus atlikta pakankamai kūrybiškai, tai gali padėti pastatui.HTML