Skip to content

Pecha Kucha vol. 2

Po gan ilgos pertraukos įvyko antrasis Pecha Kucha renginys. Šį kartą nebe „Skliauto“ kiemelyje, o rotušės aikštėje. Žmonių buvo išties daug, buvo net apšildantis vietinis break danceris! Renginys prasidėjo madingai vėluodamas, kiek po 22 valandos.

 • Pirmasis ant prožektorių šviesos lipo Alius su iniciatyva „Galvok žaliai“. Jis dalyvavo ir pirmajame renginyje, šį kartą pristatė kažką su ekologija ir panašiai, bet dabar išgirdus žodį „ekologija“ iškart ima miegas.
 • Antrasis į sceną korėsi Julius su „Gatvės Blogas WEB.0“. Pasakojo apie burbuliatorius ir kitus socialius dalykus.
 • Trečioji prezentacija buvo tokia labiau reklaminė. Ieva reklamavo Reklamos banką, kuriame galima užsidirbti pinigus žiūrint reklamą.
 • Ketvirtasis pristatymas buvo pats šauniausias, nes linksmiausias. Marius pristatė klaidinančią vizualinę komunikaciją, kurią galite rasti ir www PDF formatu. Žemiau taip pat rasite keletą fotografijų iš pristatymo.
 • Penktoji buvo supažindinimas su akademiniu irklavimu ir bandymas gal kažką sudominti tokiu sportu.
 • Šeštas pristatymas buvo pats architektūriškiausias. Matas pristatė paprastučius, tačiau nelabai naudojamus variantus kaip galima žmones pritraukti prie vandens mieste. Vandens autobusai ir kiti elementarūs dalykai išties paskatintų gyvenimą prie vandens.
 • Septyni. Povilas aka kačių maniakas apie eiles prie tualetų ir paliktų daiktų paiešką. Iš esmės 3 prezentacijos viename. Viena apie kates, antra apie RFID technologija, trečia apie „Skliauto“ tualetą. Painu ir mažoka logikos.
 • Aštuonta buvo Marija, apie tarptautinius mainus ir Tree dressing. Nelabai supratau…

Atmosfera kaip visad buvo itin jauki, daug žmonių, visi kūrybingi, linksmai nusiteikę ir šiltas šiltas vakaras. Kiekvieną pristatymą vėliau galėsite pamatyti Pecha Kucha svetainėje, nes renginys buvo filmuojamas. Nežiopsokite, pildykite anketą internete ir rugpjūčio 22 d. susitinkam „Skliaute“.

Kategorijos: Apžvalga.

Žymos: ,

Nuomonių RSS

7 nuomonės

 1. Ačiū, kad domiesi ir informuoji, kad domėtūsi kiti

 2. Ačiū jums, kad organizuojat ;)

 3. I.m.M.i.liepos 20, 2009. 22:34

  smagu,kad rasai bloga,kuri paskaicius galima suprasti,kas butent vyko tame renginyje,bet bet nemanai kad kiek neobjektyviai vertini pranesimus ?

 4. Taip, pripažįstu, šį kartą buvo labiau mano asmeninė nuomonė, šališka. Tačiau norėjos gal kiek aštriau parašyt ir kai ką pakritikuot, o ne tiesiog konstatuot faktą, kaip buvo. Visada laukiamos pastabos ir pataisymai komentaruose. Jei pasirodė, kad kažką nuvertinau ar iškėliau rašykite :)

 5. o kodel nera pecha kucha vilniuj?

 6. Nes niekas nesuorganizavo.HTML

Tęsiant diskusiją...