Skip to content

Filmų vakaras: Future by Design

Jei šį penktadienį nesate architektūros studentų geriausių baigiamųjų darbų parodos atidaryme ar nesibastote po kitus kultūrinius renginius, ar jau grįžote ir galvojat ką čia gero rodo TV, siūlau geriau pasidaryti arbatos, sumuštinių ir pusantros valandos pažiūrėti filmą Future by Design. Tikrai verta.

Future by Design (7.2 imdb reitingas) – daug apdovanojimų pelnęs filmas apie šių laikų Da Vinci – Jacque Fresco. Tai futuristas, kurio mintys yra vertos dėmesio. Su jomis galima sutikti arba ginčytis, tačiau mąstymo platumas pribloškiantis. Jeigu nesate tikri ar jums bus įdomu, galite peržiūrėti jo YouTube kanalą, rasite keletą trumpų intreviu su šiuo mąstytoju. Jo mąstymas yra nuo chirurginių įrankių dizaino iki visos žmonijos kultūros pertvarkymo. Tad ilgai nemalęs siūlau peržiūrėti visą filmą, kurį rasite žemiau. Skanaus :)

Originali filmo nuoroda žiūrėjimui per visą ekraną

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomonių

  1. Nais, rimtas senukas, bet primena Simpsonu seriją kur Mr. Scorpio sukuria idilišką miestelį kur Mardžė pradeda vartoti vyną dažniau nei įprastai ir t.t. nors gale filmo Fresco teigia, kad kai nebebus piniginės sistemos ir visi gyvens gerose sąlygose žmones motyvuos tobulumo siekimas, technologijų gerinimas, bet kiek dar hitlerių ar obamų turi ateit, kad taip pasikeistų žmonių mentalitetas?..

  2. Oi aš manau niekada ir šiaip, čia grynas futurizmas, kurio niekad nebus. Man rodos čia žmonių genuose yra užprogramuotas toks gyvenimo būdas, kaip dabar. Na, jei genus pradėsime kaitaliot, tai gal ir kažkada taip ir bus…

    O man ne Simpsonų tą seriją primena, o tokį filmą/filmuką, per MTV rodydavo vakarais vėlai filmuką, bet yra ir pagal jį pastatytas filmas, vadinas Aeon Flux (Æon Flux). Internete mėtosi, man patiko, net kai kurios idėjos sutampa su Fresco idėjom. Turint laiko galima ir Aeon Flux pažiūrėt.HTML