Skip to content

Apželdinti fasadai – gražu kol žalia

Turbūt retai susimąstoma kas būtų jei projektuojamas žalias fasadas imtų ir numirtų, tačiau anglai DSDHA jei apie tai nemąstė – dabar jau mąsto. Jų prieš tris metus suprojektuoto 1.5 milijono svarų vertės vaikų centro (Paradise Park Children’s Centre) fasadas ėmė ir pakratė kojas.

Panašu, kad fasadas mirė dėl techninių problemų, nes jis buvo pirmasis tokio tipo visoje Didžiojoje Britanijoje. Drėkinimui buvo naudojamas lietaus vanduo.

architectsjournal.co.uk per flavorwire.com

Kategorijos: Kritika.

Žymos:

Nuomonių RSS

6 nuomonės

  1. Dabar jau atrodo kaip iš siaubo filmo :D

  2. neraliooterugsėjo 18, 2009. 21:21

    Na taip turetu ir rudeni atrodyt :)) aisku turetu buti apmastytas ir “Nezalias” fasado variantas :) siaubo filmo neprimena.. bet karininko kamufliaza jo :D

  3. Na vaikų centras siaubo filme galėtų būti panašus, toks tikrai negyvas, apleistas pastats atrodo :) Ir nemanau, kad rudenį panašiai atrodyt turėtų, tikriausiai augalėliai žaliuotų ir atšiauresniu metu.

  4. hmm.. gal keistai nuskambės, bet man tai visai gražu. bent iš toli. įdomus faktūriškumas ir spalviškai visai žiūrisi.

  5. Ooo siaube:)) Man visada augalai, vijokliai ir panašūs dengiantys namų sienas augalai piršdavo mintį, kad tai lengviausias kelias visiems graužikams iš gatvių atkeliautį į šiltus namus. Ech…

  6. super! man tai labai grazus jis. tokio net ir nesugalvosi, o dabar tapybiskas ekspresyvus fasadukas gavosi…HTML