Skip to content

Dineikos stipendijos įteikimo ceremonija

Sveiki!

Vakar su didžiausiu smalsumu nubėgau į Dineikos stipendijos įteikimo ceremoniją. Na kas gi šįkart laimės? Vien įžengus į salę visi nesivaldė prognozuodami ceremonijos baigties. Panelės aikčiojo: „Pažiūrėkit kaip gražiai Laimonas atrodo!“. Laimonas Katkus- vienas iš nominantų, tą vakarą nurungė visus savo apranga ir skambia metafora: „Mano pastatas, kaip butelis vandenyje. Užsuktas plūduriuotų kaip svetimšalis. Atkimšus jis pritrauks į save vandenį.“ Ginčijosi komisijos nariai tarpusavy, nesutardami gera tai ar bloga metafora. Turbūt svarbiausia, kad nepaliko abejingų.

Nominantui Viliui Žeimiui atiteko garbė atidaryti renginį. Komisija jį įvardijo kaip lyderį pagal įėjimų skaičių ir juodos spalvos kiekį plančetuose. Po jo iškart pristatė savo darbą studentams ir destytojams gerai pažįstama Sabina Grincevičiūtė. Komisijos nariai pasidžiaugė jos aktyvumu visuomeniniame gyvenime. Esu užtikrinta, šis žmogus už asmenybę gavo maksimalų balsų kiekį. Jos projektas puikiai atspindi jaunatvišką maksimalizmą ir bandymą suderinti visą gėrį viename pastate. Tik komisijos nariai, dvejojo ar tai teisingas kelias, juk visiems geras niekada nebusi. Daugiausiai neigiamos kritikos susilaukė Rita Bočkuvienė. Deja iš salės sklido komentarai, jog galbūt buvo ir vertesnių patekti tarp nominantų. Tikiuosi tai tik pakūrens vidinę ugnį nominantės viduje kurti ir nepasiduoti.

O štai visiškai nepasidavusi provokuojančiai komisijai Milda Grabauskaitė dar prieš pat renginį pasidalino pastebėjimu, jog paskutinės laimėtojos iškovojo šią pergalę iškart po Erasmus studijų mainų Lundo universitete ir nedrąsiai šmaikštavo, jog dabar jos eilė. Ką gi Lundo universiteto populiarumas akivaizdžiai turėtų augti, nes netikėtai po minėtų labai rimtų žodžių grumtynių su komisija, jos pašmaikštavimai pasiekė Dievo ausį! Po keletos valandų: tadadam.. dararam.. nugalėtoju skelbiama Milda Grabauskaitė!!! Didžiausi sveikinimai nuo archatos komandos. Linkim sėkmės tolimesnėje kūryboje.

Kategorijos: Apžvalga.

Žymos:

Nuomonių RSS

5 nuomonės

  1. Nuoširdžiausi sveikinimai ir nuo http://www.a-d.lt kolektyvo.

  2. Nostalgijaspalio 16, 2009. 19:20

    Et, gaila, kad Laimonas negalejo tuo paciu buti ceremonijos dalyviu ir iamzinti ja nuotraukose.:)Na as atsiprasau, bet nuotraukos galetu buti itrauktos i pavyzdzius kaip nereikrtu fotografuoti. Bet aciu uz apsvietima, kas kaip vyko, vertesniu zinoma buvo, bet su liaudies balsavimu taip jau buna :)

  3. neraliootespalio 17, 2009. 23:42

    Nostalgija, dekoju uz komentara. Prieisime ir prie isigijimo tobulesnes technikos su laiku.. O Laimonui aciu diev, skirta buvo kitus laurus skinti. ;)

  4. neraliootespalio 27, 2009. 21:42

    Aciu lb, Norbertai ;)HTML