Skip to content

Kauno arena

Šiandien teko apsilankyti būsimoje krepšinio šventovėje – Kauno arenoje. Po ekskursijos paaiškėjo arenos vizija, dabar daugmaž aišku ko galima tikėtis.

Panašu, kad daugumai ji turbūt nepatiks, nes bus maksimaliai vengiama puošybos, bus atvirai demonstruojamas betonas, bus stengiamasi vengti melo (nors ant vienos sienos turbūt bus įrengta 10 milijonų LED lempučių). Didžiausias dėmesys bus skiriamas ne išorinei ar vidinei estetikai, o procesams vykstantiems viduje, arenos ir tų procesų santykiui su miestu. Bus siekiama išlaikyti neužbaigtumo pojūtį. Iš miesto matysis kas vyksta viduje, o iš vidaus matysis miestas. Skaidrumui ir betarpiškumui sukurti bus naudojamas specialus antirefleksinis stiklas. Didelis dėmesys skiriamas ir santykiui su Nemunu. Į jį bus galima žvelgti iš įvairių taškų, restoranas bus įrengtas visiškai šalia Nemuno, o parodų erdvė nusileis žemyn iki pat upės.

Dabar laukime kitos savaitės – Nemuno salos sutvarkymo vizijų.

Kategorijos: Apžvalga.

Žymos: , ,

Nuomonių RSS

4 nuomonės

  1. miško nuotrauka puiki :)

  2. Dėkui už nuotraukas, smagu pamatyti, tik norėtųsi šiek tiek didesnės raiškos :)
    P.S. Kur skelbiama informacija apie tokia ekskursijas?

  3. Čia tokia ekskursija saviems :) O dėl raiškos tai mažesnes patogiau peržiūrėti ir vietos mažiau užima serveryje (nes talpinu pas save ir tai kainuoja).

  4. Pagaliau! Būtų šaunu sulaukt išsamesnės info dar:)HTML