Skip to content

Sniff

Šį gražų darbelį sukūrė Karolina Sobecka ir Jim George. Tai interaktyvi projekcija, animuotas šuo seka praeivius, reaguoja ir prisimena jų elgesį ir bando su jais užmegzti kontaktą. Galbūt ateityje turėsime tokius zoologijos sodus, arba narvus su jau išnykusiais gyvūnais pakeis tokios projekcijos.

Pastatai galėtų tapti daugiau individualūs, reaguoti į kiekvieno esybę,  ar ne puiku būtų turėti šunį ar katę biure? O gal pats pastatas, jo dalys galėtų reaguoti į kiekvieno mūsų poreikius, pradžiai galbūt kiekvienas galėtų turėti savo personalizuotus tualetus, nueini į Akropolį reikalo padaryt,o jauties kaip namie.  Arba kavinėje tik atsisėdi, o aplinkos koloritas ir šviesos intensyvumas prisitaiko pagal tavo poreikius. Įdomu kiek kartų padaugėtų paranojikų ir turbūt ne be pagrindo…

Video nugriebtas iš interactivearchitecture.org

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: ,

Nuomonių RSS

2 nuomonės

  1. neraliootegruodžio 23, 2009. 19:54

    Matau tik viena verta demesio panaudojima siam suniukui.. reklamai-kvietimui pasiimti beglobi gyvuna is globos namu. Nes manau mane erzintu (naudinga reklamai linkme) tai, kad jis netikras.. ir noretusi to mielumo pries akis gyvo..

  2. Kaži ar mūsų vaikai ar vaikų vaikai jau skirs kas yra tikra, o kas ne. Einame link to.HTML