Skip to content

InovacijaŠiandien Kauno architektų namuos atidaryta jaunųjų (iki 40 metų) architektų paroda. Daug buvo kauniečių jaunuolių, bet buvo ir vilniečių, buvo ir žinomų vardų (aexn, processoffice). Buvo ir šmaikščių idėjų, konceptualių projektukų, fotografijų tiesiog ir tokių labai savireklaminių planšetų su telefono numeriais. Parodos kuratorės vėliau užsiminė apie architektų namų palėpę, kurią mielai atiduotų kokiam architektų klubui. Kad jaunėliai galėtų rinktis ir diskutuot. Na bus matyt, gal toks klubas ir atsiras.

Kol kas čia buvo surengta paroda ne joks konkursas, tad nebus renkami geriausi projektai, bet už labiausiai patikusius projektus bus galima balsuoti archsąjungos puslapyje. Tad už kelių dienų turbūt ten ir rasite visą ekspoziciją suskaitmenintą.

Pirmas blynas neprisvilo, nors ekspozicija labai chaotiška. Bet gal tai ir gerai, kas ką norėjo tas tą rodė. Toks renginys potencialą matos tikrai turi, jei vėliau dar padaugės idėjinių ar šmaikščių pasiūlymų, tai bus atgaiva nuo rimtų konkursų ekspozicijų kur paprasčiau ir pigiau yra geriau.

Kategorijos: Apžvalga.

Žymos: ,

Nuomonių RSS

4 nuomonės

  1. o paroda iki kada veiks ?

  2. Velniai ten žino… Bet pabandysiu sužinot.

  3. labai prašau, labai ačiū <:

  4. Labai puiki paroda. Keista, kad beveik nedalyvauja architektai tarp 30 ir 40 m. – pastatytu pastatu beveik nerasi. Gal mazai kas savarankiskai dirba, o bendru firmos darbu nedrista pateikti? Bet bakalauiniai/magistriniai baigiamieji arba konkursai tikrai gerai nuteikia. Bendras parodos vaizdais – super. Visiems rekomenduotina pamatyti.HTML