Skip to content

Kūrybinės dirbtuvėlės KDI kiemai

Šį ketvirtadienį ir penktadienį vyko nedidutės kūrybinės dirbtuvėlės VDA Kauno dailės institute. Naujo semestro pradžios proga studentai patys susiorganizavo puikią pramankštą ir pramogą, per kurią daugelis turbūt susipažino ir rado naujų draugų. O tema šių dirbtuvėlių buvo gana paprasta – KDI kiemelių sutvarkymas (KDI prieš porą metų gavo buvusios psichiatrinės ligoninės pastatų kompleksą, Muitinės g. 2, kuriame yra keletas apleistų kiemelių).

Dalyvavo pirmakursiai, antrakursiai, ketvirtakursiai ir keli neseniai išaugę instituto suolą. Komandos buvo skirstomos taip, kad jose būtų įvairių kursų atstovų, taip skatinant pažintis ir bendravimą. Dalyviai gavo pastatų komplekso planus, abstrakčias plėtros vizijas ir kiek daugiau nei parą laiko darbui atlikti. Konkrečių reikalavimų nebuvo, fantazija nebuvo ribojama, todėl atsirado ganėtinai skirtingų mąstymo krypčių. Buvo ir mėlynių uogienės grioviai, ir nauji instituto simboliai, ir supynės, ir iš lego pagaminti maketai.

Visus darbus įvertino kompetetinga komisija ir trys prizinės vietos ir viena paskatinamoji gavo puikias knygeles. Po tokio lengvo pažaidimo pirmadienį bus galima kibti į rimtus projektavimo darbus.

Kategorijos: Apžvalga.

Žymos: , , ,

Nuomonių RSS

3 nuomonės

  1. neraliootesausio 17, 2010. 23:31

    Smagumelis. Sauni ideja skatinti ivairaus amziaus zmoniu pazindinimasi :} A kodel 3ciakursiu neprikvietet?

  2. Trečiakursiai turėjo kitą workshopą. Buvo užversti darbais. Magistrai irgi darbo turėjo.

  3. DIDELIS + siam workshop’ui !!!HTML