Skip to content

Vytautas Dičius – Architektūra be tabu

Architektūros [pokalbių] fondas

Iš pokalbių ciklo: 2010=1990+20 METŲ LAISVOS ARCHITEKTŪROS

Architektas, suvaidinęs fundamentalų vaidmenį pastarojo dvidešimtmečio lietuviškos architektūros procese kaip VGTU Architektūros fakulteto dekanas, Lietuvos Architektų sąjungos ir Architektų Rūmų pirmininkas. Vytautas Dičius aktyviai prisidėjo prie nacionalinės teisinės bazės suformavimo Architektūros srityje.

Poklabis apie tai, kaip kūrybą įtakoja architektūrinis ir politinis kontekstas, kaip tokiame kontekste architektui išsaugoti menines idėjas.

Birželio 10 dieną, ketvirtadienį, 20 valandą, Nacionalinėje dailės galerijoje, Konstitucijos pr. 22, Vilnius.

ATNAUJINTA Paskaitos įrašas

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , ,

Nuomonių RSS

2 nuomonės

  1. Perspektyva… Pradeda SPSC atestuoti architektus ir jų puslapyje kartu su architektų registru atsiranda skelbimas: “Teikiame architektūros paslaugas…”, kaip jau padaryta su akustinių protokolų, sertifikavimo ekspertų ir sertifikatų registru… Privačios akustinės laboratorijos veikla ir pastatų sertifikavimas kaip smulkus verslas jau nužudyti… Sekanti architektūra?

  2. dicius – dar ir dabar šis žmogus gyvena tarybų Lietuvoje. pasižymėjęs daugiau kaip pijokas nei architektas. Piktas ir kerštingas. negina atrchitektu teisiu, nors alga gauna butent uz tai.nesugebėjo iki siol sutvarkyti juridinės bazės, todėl architektai stipriai prarado rinkos.HTML