Skip to content

Geriausias gyvenamasis namas liaudies akimis


Nuotrauka G.Česonio. Pavogta iš natkevicius.lt be leidimo ar prieštaravimo.

Žinau žinau, internete komentarus skaityti tai tas pats kaip Algirdui Paleckiui aiškinti demokratijos privalumus, bet kartais smalsumas ir noras, pamatyti ką mano piktoji liaudis, nugali. Ypač jei kalba eina apie architektūrą. Vakar Kauno dienos portale pasirodžiusiame straipsnyje apie kolegų pripažintą G.Natkevičiaus ir E.Spūdžio  sukurtą gyvenamąjį namą, spėjo atsirasti nemažai komentarų. Atrinkau įdomesnius:

 • namas – lavonine
 • kraupus namas, visiškai nedarantis tiek su Lietuvos kaimu, tiek su krastovaizdziu, idomiausiai, kad patys archytektai Lietuvoje nesupranta koky kica jie kuria, juk vakaru europos valstybese tokiu stikliniu dezuciu yra itin mazai, zmones gerbia tradicijas, bei vertina klasika, o ne stiklinius akvariumus
 • fignia kazkokia ne pastatas . Galejo nors zalia stoga padaryti
 • mda.. su nuogu pampalu namie jau nepalakstysi :D
 • Iš šono žiūrint paprasta baisi dėžė, jokios architektūros
 • kicas ir tikra beskonybe…
 • Ziauriau tikrai nesugalvosi, jei kada savininkas sugalvos si savo busta parduoti tik tada suzinos, kad tai bevertis pastatas, tai joks ne namas, tai beprotyste, ismetyti vejais pinigai…
 • architektas>pati ideja tai faina- daug stiklo, grazus vaizdas, bet nesuprantu kaip tokioj grazioj vietoj galima pasirasyt statyt toki vagona dar su kazkokiu sikinyku ant stogo. Matos ir savininkai ir architektas pervertino savo galimybes ir sukure stikline buda vietoj to, kad butu ka nors grazaus tiesiog nukopijave
 • 50m ilgio ir tik 120 kvadratu- traukinys. senatvej atsikelus tingesis eit i vonia nusipraust, nes tvenkinys arciau bus. o sienu plotas koks- kaip apsildyt??
 • Nors keistai atrodo, bet neįprastai. Gal ir nieko, o kai nusibos, tai tuos stiklus apmūrys.
 • Ne gyventi, o tik kaip paveiksliukas ir gauti premiją iš tokių pačių kubelių piešėjų.Tikri namai JAV, Anglijoje, Prancūzijoje.
 • kokie dar,stikliniai namai?!man darbo reikia,seima maitynti.jei ne sesuo,kuri litu atsiuncia.jau butume,badu nudvese…

Lietuviai praktiški žmonės, nieko nepasakysi.

Kategorijos: Kritika.

Žymos: , ,

Nuomonių RSS

5 nuomonės

 1. o tarp tų kurie duoda užsakymus architektams irgi toks požiūris dominuojantis?

 2. ypač dažnas. Tiesa, daugelis panašių pažiūrų žmonių išvis nemano kad architektas jiems reikalingas – jie dažniausiai samdo diplomą turinčius archbiznierius tiesiog statybų įteisinimo paslaugoms.

 3. tada blogai :/

 4. Liaudis mano, kad architektas apskritai nereikalinga profesija, jie ka? namą pasistatyti nesugeba? :) Kaip yra sakoma: kiekvienas lietuvis turi pasodinti medį, užauginti sūnų ir pastatyti namą…Žodžiu nuo senovės savarankiška statybininkų karta. :) (Nesvarbu kad paskui paaiškėja jog kaimynai nepatenkinti nes valymo įrenginiai prie jų sklypo ribos privaryti, kad namas šaltas ar kad atrodo kažkaip kreivai šleivai, bet masto: ai kita kartą gėriau pastatysiu)

 5. darau išvadą, kad lietuviai tiesiog labiau linksta į žaliąją architektūrą. nėr čia ko piktintis :)HTML