Skip to content

Olimpinis vandens parkas

Rugpjūčio 8 dieną duris atvėrė pertvarkytas Nacionalinis vandens centras Pekine (arba kitaip žymusis Water Cube). Jame įsikūrė vandens pramogų parkas, kuris pasak pranešimų dabar yra didžiausias Azijoje. Šis parkas turėtų suteikti gyvybės ištuštėjusiam Olimpiniam miesteliui. Nors oficialiai minima, kad interjero sprendimą lėmė filmas Avatar, tačiau akivaizdu, kad tikras įkvėpėjas buvo Kempiniukas. Greičiausiai tiesiog tai nesolidu pripažint.

Ir ištikrųjų genialus sprendimas vandens parkui pasirinkti povandeninę tematiką. Virš galvos plaukiojančios medūzos, madingai išblukusios spalvos, fantastiškas pastato fasadas matomas iš vidaus, kažkur į viršų kylantys oro burbulai. Kas geriausia, kad parko aplinka nėra imitacinė, kas populiaru Lietuvos ir kaimyniniuose parkuose. Jokių pseudoatogražų, palmių (na tik ant sienų porą nupieštų buvo galima įžvelgti), jokio nemalonaus gamtos kastracijos pojūčio, tik esmė – vanduo, gyvenimas vandenyje.

Kainos (nežinia kuriam laikui)  – suaugusiems 79 litai, vaikams 1.2m – 1.4m ūgio 62 litai, žemesniems nemokamai. Palyginimui Druskininkų vandens parke už 4 valandas su pirčių erdve suaugęs žmogus sumokės irgi 79 litus. Todėl būnant netoliese, tikrai būtų galima apsvarstyti galimybę pasilepinti parke arba bent pasižvalgyti viduje, kas kainuotų 12 litų.

Informacija iš: archinect, crienglish.com, cnngo.com.

Kategorijos: Analizė.

Žymos: , ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomoniųHTML