Skip to content

Processoffice pristato Latvijos nacionalinio meno muziejaus projektą

Spalio 20 dieną, 19 valandą, Šiuolaikinio meno centro skaitykloje (Vokiečių g. 2, Vilnius) startuoja nauja iniciatyva – ARCHITEKTŪROS [aktualijų] FONDAS.

Nuo šiol bus galimybė apie visas architektūros naujienas sužinoti ne vien iš spaudos, televizijos ar interneto, bet ir gyvai – iš pačių autorių. ARCHITEKTŪROS [aktualijų] FONDAS kvies architektus svarbių statybų procesų metu, po pergalių ar pasižymėjimų architektūros konkursuose, po gautų apdovanojimų ar kitų įdomių įvykių. Pristatymų metu bus galima užduoti rūpimus klausimus ir gauti atsakymus apie svarbiausius projektus bei įvykius Lietuvoje ir užsienyje.

Renginiai dinamiškai ir aktyviai reaguos į naujienas, informaciją apie juos bus galima sekti spaudoje ir internete. Aktualijų pristatymai vyks ŠMC skaitykloje, tačiau esant galimybei bus rengiami ir kituose miestuose, taip siekiant supažindinti su įdomiausiomis naujienomis kuo didesnį ratą žmonių. Visi renginiai nemokami.

Paskaitos bus filmuojamos ir fotografuojamos. Šią bei visą kitą informaciją apie praėjusias ir ateinančias paskaitas bus galima rasti internete adresu www.archfondas.lt

Pirmasis renginys įvyks spalio 20 dieną (trečiadienį), 19 valandą ŠMC skaitykloje: architektai „Processoffice“ pristatys savo projektą, kuris Latvijos nacionalinio meno muziejaus konkurse pelnė pirmąją vietą. Ateikite ir iš pačių autorių sužinokite, kodėl jų projektas buvo geriausias. Renginys nemokamas.

Renginio Facebook puslapis

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomoniųHTML