Skip to content

Herman Kossmann – Pasakojančių erdvių kūrimas

Architektūros [pokalbių] fondas
Iš pokalbių ciklo: SHOW OFF: Reginio architektūra

KUO POKALBIS ĮKVEPIANTIS:
Sukurti pasakojančią erdvę, reiškia sukurti daugiaplanę ir interaktyvią istoriją, pasitelkiant plačias medijų galimybes. Iššūkiu tampa kompleksinės ir mokslinės informacijos pavertimas tokia erdve; erdve, nukreipta į plačią auditoriją; erdve, kuri lavina, stebina ir linksmina, vesdama lankytoją per nepamirštama patirtį.

KUO PAŠNEKOVAS IŠSKIRTINIS:
Herman Kossmann – vienas iš Amsterdame įsikūrusios parodų architektūros ir dizaino studijos „Kossmann.dejong“ įkūrėjų. Studijos kūrybinis procesas įtraukia nemažai skirtingų disciplinų (šviesos, garso, kino) specialistų, o darbų temos svyruoja nuo architektūros, istorijos ar literatūros iki psichiatrijos, gatvės meno bei mikrobiologijos.

Herman Kossmann paskaitą ARCHITEKTŪROS [pokalbių] FONDAS organizuoja bendradarbiaujant su Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje.

Daugiau informacijos ir paskaitų video prašome ieškoti puslapyje www.archfondas.lt

Šio ciklo paskaitas papildo ARCHITEKTŪROS [ekskursijų] FONDO organizuojami turai po eksponavimo (muziejų) architektūrą ir architektūrą kaip eksponatą.
Daugiau informacijos apie ekskursijų objektus, maršrutus ir gidus bus paskelbta pokalbių ciklo metu.

Pokalbis vyks Nacionalinėje dailės galerijoje, Konstitucijos pr. 22, Vilniuje, Sausio 21 dieną, Penktadienį, nuo 20 val.

Renginio Facebook puslapis

VISI Architektūros fondo renginiai yra nemokami

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , , , ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomoniųHTML