Skip to content

Lukiškių aikštės konkurso pristatymas

Vasario 15 dieną (antradienį), 18:00 val., Šiuolaikinio meno centro skaitykloje (Vokiečių g. 2, Vilniuje) neseniai pasibaigusio Lukiškių aikštės Vilniuje sutvarkymo konkurso pirmų keturių vietų laimėtojai pristatys savo projektus.

Šeštą kartą per 20 Lietuvos nepriklausomybės metų architektai siūlė scenarijus vienai svarbiausių Lietuvos viešųjų erdvių – Lukiškių aikštei. Ar gali vienoje erdvėje derėti memorialinė ir visuomeninė funkcija? Ar gali Lukiškių aikštė tapti vieta, kurioje būtų pagerbti kovotojai už laisvę, vyktų reprezentatyvūs valstybiniai renginiai, o kartu – būti kasdien gyva, visuomenei patraukli miesto centro erdvė?

Renginys nemokamas

Renginio Facebook puslapis

Šios ir buvusių paskaitų vaizdo įrašus rasite www.archfondas.lt puslapyje. Renginį organizuoja Architektūros [aktualijų] fondas.

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , ,

Nuomonių RSS

Viena nuomonė

  1. Labai nieko gero . Labai gaila Lukiškių aikštės. Pirmiausia kalti konkurso reglamentų rengėjai, su savo reprezentaciniais ir kt. poreikiais. Ceremonijos ten vyks vieną kartą per metus,o kas ištisus metus, o kas vasarą(gal popietinio pasideginimo ceremonija ?) kai visi geibs iš karščio,ir visas tas riedulinis kvadratas bus apeinamas.HTML