Skip to content

Pasivaikščiojimai su Almantu Samalavičiumi

Įrašas iš alchemija.lt. Ten rasite daugiau tokių pasivaikščiojimų.

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , ,

Nuomonių RSS

5 nuomonės

  1. Man buvo labai gaila dėl šio žmogaus atmestino požiūrio į bakalaurus vedant jiems dailės istorijos kursą. Kartais savo srities profesionalas būna tikrai neprofesionalus dėstytojas.

  2. aiii...kovo 14, 2011. 15:01

    As tai galiu pasakyti, kad toks atmestinas poziuris tesiasi ne vien bakalaure ir tesiasi tiek destant tiek vertinant. To atmestino poziurio ir pavirsutinisko mastymo kupinas netgi sis interviu… Po jo pradedi abejoti asmens profesionalumu apskritai. Pareiskimai apie miesta yra bulvaro lygio, o tai parodo, kad apsiskaites zmogus nevisada yra dar ir mastytantis zmogus. Zinoma, kad neissiduotum butina viska destyti rimtu tonu ir super prasmingu zvilgsniu, o ir keli tarptautiniai zodziai nepamaiso.

  3. Andrius Ropolaskovo 14, 2011. 22:51

    Juokinga, nes vakar žiūrėdamas šį video pagalvojau lygiai taip pat ką “aiii…” parašė paskutiniame sakinyje.

  4. ” Iš genijų reikia imti tai, ką gali paimti dabar ir neeikvoti tuščiai laiko jo kritikai. O tie, kurie specializuojasi genijų kritikoje, yra tiesiog parazitai, kurie patys nieko tinkamo sukurti negali. Kritikas santykinis reiškinys, genijus – absoliutus. Genijus be kritiko išgyvens, kritikas be genijaus – niekas. . Aš žinau, kiek daug kritikai pražudė genijų dar jų užuomazgoje.” G.KLIMOV

  5. Apibūdinant jo intervą 3 žodžiais būtų :bla bla bla.HTML