Skip to content

Ekonamas optimistui

Architektų sąjunga jau šią informaciją paskelbė senokai, bet kadangi organizatoriai paprašė paskelbti ir čia, tai ir darau, bet papildau dar atsakymais į klausimus užduotus sąjungos puslapyje.

  • Prizų bus, taip bus.
  • Planšetai griežtai vertikalūs
  • Pageidaujami ir realūs ir idėjiniai projektai (nes idėjiniams bus specialūs prizai).
  • Darbus jau galima dėti į spec folderį:

ftp://klase.ltmd.org/!eko_namas_optimistui/
user: guest
pass: LeBuS6

Konkursas “EKOnamas OPTIMISTUI” yra “IF…” festivalio Vilniuje vyksiančio “Dizaino savaitės” metu dalis. Apie festivalį rasite informaciją čia http://www.inovacijos.lt/if/

Skatindamas naujų idėjų ir vertybių sklaidą, EKOcentras skelbia architektūrinių idėjų konkursą „EKOnamas OPTIMISTUI“. Konkurso partneriai: „IF…“ inovacijų festivalis, ,,Dizaino savaitė‘‘, Lietuvos architektų sąjunga, žurnalas „Centras“.

Pastaruoju metu vertybės keičiasi, pokyčiai pastebimi verslo, statybos, rinkodaros ir kūrybos srityse. Architektams tampa aktualu prisitaikyti prie sudėtingos situacijos ir demonstruoti naują aktualų požiūrį klientams. Populiarėjant EKOlogiškiems, EKOnomiškiems, INOvatyviems produktams, pasiūlykite tokį rinkai.

Šiuo sudėtingu ir kartu įdomiu metu Lietuvoje rengiamas tradicija tampantis ir didelio visuomenės susidomėjimo sulaukęs,socialiai orientuotas architektūrinių idėjų konkursas „EKOnamas OPTIMISTUI“. Idėjinė naujo gyvenimo būdo, vertybių,galimybių, EKO išeities ieškojimų „EKOnamas OPTIMISTUI“ darbų paroda įvyks gegužės 11 dieną ir taps ,,IF…“ festivalio ir jo metu vyksiančios ,,Dizaino savaitės‘‘ dalimi („IF…“ – inovacijų festivalis, tarptautinio projekto Pro INNO Europe iniciatyvos „Inovacijų

savaitės“ dalis. „IF…“ festivaliai buvo organizuojami šešiuose Europos miestuose. Jie jau vyko Barselonoje, Milane, Lisabonoje ir Kortrijke. Gegužės mėn. 7–14 dienomis jis vyks Vilniuje, o paskutinis festivalis vyks rudenį Taline .)

Atsakinga architektūra yra EKOnomiška, EKOlogiška, INOvatyvi, estetiška, demonstruojanti autoriaus požiūrį į vertybes,taip pat funkcionali, taupi, prieinama visiems. Prisidėkite savo idėjomis prie naujo, novatoriško, atsakingo gyvenimo būdo propagavimo. …Gal Žemėje reikia užimti tik tiek vietos, kiek tau reikia, paliekant po savęs ne krūvą materialinių ir moralinių šiukšlių, o progresyvius altruistinius pėdsakus…

Konkurse kviečiame dalyvauti pavienius architektus, projektavimo biurus ir akademinį jaunimą.

Konkurso eiga:
– Konkursinių darbų pateikimas – iki balandžio 29 d.
– Darbų ekspozicija ir nugalėtojų paskelbimas – gegužės 11 dieną.
– Projektų pristatymas „Dizaino savaitės‘‘ metu ir apžvalga žurnale ,,Centras“ bei interneto portaluose.

Darbų pateikimo formos: visos, perteikiančios autoriaus požiūrį ir idėją.
Koncepcinio namo dydis: 80–150 kv.m.
Vertinimo kriterijai: EKOnomiškumas, konceptualumas, novatoriškumas, draugiškumas aplinkai.
Vertinimas: darbus vertins architektūros profesionalų komisija.

Darbai turi būti sumaketuoti ir paruošti spausti skaitmeniniu būdu ant 70 x100 cm planšeto (failai – jpg, tif, eps, rezoliucija 300 dpi). Planšete gali būti: 2–3 vizualizacijos-eskizai; planai; fasadai; trumpas idėjos aprašymas; autoriaus arba autorių kolektyvas; Planšeto apačioje palikti 10 cm aukščio baltą juostą. Pageidaujamas šrifto dydis – ne mažesnis kaip 1 cm.

Konkursinai darbai talpinami:

ftp://klase.ltmd.org/!eko_namas_optimistui/
user: guest
pass: LeBuS6

Kontaktinis asmuo – Martynas Nagelė, mob. 8 615 72 809.

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomoniųHTML