Skip to content

Andrė Baldišiūtė – Atsitiktinumas ir sėkmė

Architektūros [pokalbių] fondas pristato vienos progresyviausių jaunosios kartos Lietuvos architekčių, Andrės Baldišiūtės, paskaitą. Paskaitoje architektė ne tik leis susipažinti su savo kūrybos metodais, procesu ir vertybėmis, tačiau ir papasakos, kodėl profesinei sėkmei svarbu paprasčiausias atsitiktinumas.

A. Baldišiūtė – viena labiausiai matomų iš praktikuojančių architektų Lietuvoje, aktyvi ne tik projektavimo veikloje, tačiau ir visuomeninėje sferoje. Andrė yra viena Architektūros fondo iniciatorių, dėsto projektavimą VGTU Architektūros fakultete. Studijos „Andrė Baldi Architektūra Urbanistika“ veiklos spektras – labai platus: nuo urbanistinių sprendinių iki atskirų pastatų projektų ir interjero dizaino.
Lietuvos architektų bendruomenėje A. Baldišiūtė išsiskiria dėmesiu kūrybos procesui, savitu požiūriu į kontekstą. „Architektūroje svarbiausia yra ne pastatas, o erdvė ir joje vykstantys procesai“.

Andrės Baldišiūtės paskaita ir diskusija po jos įvyks 2012 sausio 19 dieną Nacionalinėje dailės galerijoje, 20.00. Renginys nemokamas.

Viešus nemokamus šviečiamuosius renginius organizuojantis “Architektūros [pokalbių] fondas” kviečia jau į šeštojo ciklo susitikimus su įkvepiančiais pašnekovais iš architektūros pasaulio, kurie vyksta 2012 metų sausio-vasario mėnesiais Nacionalinėje dailės galerijoje. Iš viso įvyks 5 paskaitos/diskusijos, kuriose vėl laukiamos ir tikros tarptautinės architektūros žvaigždės. VI-ojo ciklo tema – PROCESAS – kviečia susipažinti su labai skirtingų architektų kūrybinių procesų užkulisiais.

Paskaitų ciklo, kurio kuratoriais šį kartą tapo architektai Aurimas Sasnauskas ir Lukas Rekevičius, tikslas – supažindinti visuomenę su skirtingais architektūros kūrybos metodais, eiga, idėjų įgyvendinimu realybėje. „Siekiame atkreipti dėmesį į architektūros kūrimo procesą, kuris dažnai pamirštamas ir nuvertinamas, tačiau tai vienas svarbiausių orientyrų kelyje į kokybišką architektūrą“ – teigia A. Sasnauskas.

A. Baldišiūtės paskaitą pristato: ERGOLAIN

Kuratoriai: Lukas Rekevičius (+3761216112), Aurimas Sasnauskas (+37068647835)
Daugiau informacijos – http://www.archfondas.lt/paskaitos/pokalbiai

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , , , ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomoniųHTML