Skip to content

Projektas Mano EKOnamai


Rūstusis praeito konkurso nugalėtojas prie savo darbo, kurį archatoje pakeičiau palmių vaizdu, nes užkniso jo skambučiai ir emailai dėl to kaip aš žeidžiu jo kopiraitus. Foto interjeras.lt

EKOcentras šiemet sumanė pritraukti bene įdomiausią kasmetinį konkursą Lietuvoje arčiau realybės. Jau pernai buvo kalbų apie tai, kad galbūt būtų įmanoma realizuoti kai kuriuos konkurso darbus, tačiau šiemet šios kalbos yra dar labiau tikslo ir kaip oficialus pranešimas skelbia eko kvartalų vystytojai ir potencialūs gyventojai bus glaudžiai susieti su šiuo konkursu. Galbūt visus šiuos metus vystytos optimistiškos namo idėjos pagaliau materializuosis ir Lietuvoje turėsim patį ekologiškiausią ir optimistiškiausią namą. Taip pat pranešimas be šios naujienos mini ir 9 tūkstančių litų prizinį fondą. O prieš prasidedant konkursui vyks seminarai, kurie matyt padės geriau įsijausti į konkurso nuotaiką ir konkurso dalyviams bus nemokami. Plačiau apie visa tai oficialiame pranešime:

Kviečiame registruotis į pirmąjį projektui-konkursui „Mano EKOnamai“ skirtą seminarą “Darnaus būsto kūrimo naujovės”, kuris vyks jau gegužės 17 d.! Bei dalyvauti priešprojektinių pasiūlymų konkurse “Mano EKOnamai”.

Pasibaigus pernai EKOcentro organizuotam konkursui “EKOnamas optimistui” ne vienas kūrėjas prasitarė “…įdomiau būtų dalyvauti jei būtų realūs sklypai…”

Taigi EKOcentras skelbia priešprojektinių pasiūlymų konkursą “Mano EKOnamai” bei kviečia EKO namų kvartalus planuojantiems statyti vystytojams (o kartu ir būsimiems gyventojams) pasiūlyti darnaus būsto sprendimus.

Nuo šio konkurso nuostatų pateikimo bei sklypų pristatymo (gegužės 17 d.) iki 2012 m. rugsėjo vidurio, kuomet lauksime Jūsų projektų, mes siūlome aktyviai domėtis naujovėmis bei atnaujinti EKOcentro ir kitų renginių metu gautas žinias. EKOcentras savo ruožtu organizuoja šiam konkursui skirtų renginių ciklą “Darnaus būsto kūrimo naujovės”.

Artimiausio seminaro data – gegužės 17 d. (ketvirtadienis).
Seminaro vieta – Panoramos viešbučio konferencijų centras (Sodų g. 14, Vilnius).
Birželio 7 d. visus norinčiuosius pakviesime į išvažiuojamąjį seminarą – objektų ir sklypų lankymą.

REGISTRUOTIS Į GEGUŽĖS 17 d. seminarą ČIA
Teikiantiems konkursui priešprojektinius pasiūlymus kūrėjams seminarų lankymas – nemokamas.
Neteikusiems konkursui savo darbų kiekvieno iš seminarų kaina – 90 Lt
Šiuo atveju sąskaitos bus išrašytos pasibaigus konkursinių darbų surinkimui.

DĖMESIO! Šį kartą į renginius nusprendėme pakviesti ir sklypų savininkus – Jūsų klientus, kuriems suteiksime galimybę seminarus lankyti nemokamai. Registracija būtina!

Taip pat seminaruose dalyvaus ir gyvenamosios paskirties sklypais prekiaujantieji nekilnojamojo turto ekspertai (kurie yra nemaži patarėjai vystymo klausimais). Tikimės, kad toje pat auditorijoje išgirstos žinios paskatins tiek tokio tipo namų paklausą, tiek leis geriau susikalbėti kuriant projektus.

Šiek tiek apie nuostatuose numatytus apdovanojimus bei rezultatų paskelbimą:
• Spalio mėn. užsibaigusio konkurso metu bus paskelbti trys geriausi darnaus būsto pasiūlymai (prizinis fondas – 9 tūks. Lt), taip bus pažymėti ir apdovanoti atskirų nominacijų nugalėtojai.
• Darbai bus eksponuojami ne tik planšetais baigiamojo renginio ir parodos metu (juos spausdins organizatoriai), tačiau, kūrėjams neprieštaraujant, bus išeksponuoti darniam būstui skirtoje internetinėje svetainėje tam, kad potencialūs užsakovai galėtų susipažinti su kūrėjų galimybėmis kuriant tokio tipo būstus.
• Jau ne vienas konkurso partneris įsipareigojo suteikti pačias palankiausias sąlygas sprendimams ir produktams įsigyti, jei teikėjo atsirinktas projektas bus vystomas toliau (kuriamas techninis projektas bei objektai ar jų grupės statomos), tad labai tikimės, kad ne vienas konkursui teiktas darbas turi didžiulę tikimybę pavirsti užsakymu…
• Viso proceso metu, o ypač po nugalėtojų paskelbimo, visuomenė informuojama per RSV (ryšių su visuomene) priemones.

Daugiau informacijos: http://www.interjeras.lt/eko_centras/#konkursas_mano_ekonamai

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: ,

Nuomonių RSS

4 nuomonės

  1. Rūstusis :D

  2. Nelabai supratau dėl priešprojektinių pasiūlymų ir gegužės 17 d. seminaro. Kokiu būdu ir kam iki to renginioturi būti pateikti PP, norint seminare dalyvauti nemokamai?

  3. Andrius Ropolasgegužės 11, 2012. 19:04

    Pranešime parašyta: Neteikusiems konkursui savo darbų kiekvieno iš seminarų kaina – 90 Lt. Šiuo atveju sąskaitos bus išrašytos pasibaigus konkursinių darbų surinkimui.

    Mano supratimu tai reiškia, pasibaigus konkursui sąskaitas gaus tie kurie nepateikė darbų.HTML

Tęsiant diskusiją...

  1. […] mėnesį archata.lt skelbė apie registraciją konkursui „Mano Ekonamai“, dabar tenka skelbti apie šio konkurso pabaigą. Rezultatai bus […]