Skip to content

Leonardo programos dalyvių pristatymai

Architektūros fondas skatina jaunus architektus įgyti patirties užsienyje, todėl rūpinasi Leonardo programa ir jau kelintą kartą siunčia grupelę jaunų architektų į užsienio biurus. Jei jums tai aktualu ir norite plačiau sužinoti apie šią praktikos galimybę, galite pažiūrėti naujausią Leonardo programos dalyvių pristatymą.

Devynetas iniciatyvių jaunų architektų dalyvavo 2012 metais inicijuotame projekte “Socialiai aktyvių ir konkurencingų architektų ugdymas”. Neseniai architektūros studijas baigę projekto dalyviai turėjo galimybę padirbėti užsienio architektų ofisuose ir architektūros organizacijose, iš vidaus susipažinti su skirtingų architektūros studijų darbo procesu. Projektui artėjant į pabaigą jo dalyviai viešai dalinosi įspūdžiais Šiuolaikinio meno centro skaitykloje Vilniuje.

Pirmajame susitikime, kuris įvyko Gegužės 29 dieną, apie savo patirtis pasakojo Active City Transformation, Leth & Gori studijose Danijoje, Point Supreme Architects studijoje Graikijoje bei Vora arquitectura, Ensemble Studio ir Gonzalo Moure studijose Ispanijoje stažavęsi Architektūros fondo savanoriai – Sigita Simona Paplauskaitė, Gintarė Šverytė, Ieva Saldauskaitė, Karolina Štreimikytė ir Emilija Juodytė.

Birželio 13 dieną įvyko antrasis projekto „SAKAU“ rezultatų pristaymas. Matas Šiupšinskas ir Urtė Rimšaitė sugrįžo iš Amsterdame įsikūrusios Archis Foundation organizacijos, Ieva Cicėnaitė darbavosi STAR strategies + architecture studijoje Roterdame, o Džiugas Kisielius papasakojo įspūdžius iš Paryžiuje veikiančio Feichtinger Architectes ofiso.

Mobilumo projektas „Socialiai aktyvių ir konkurencingų architektų ugdymas” vykdytas gavus Europos Sąjungos paramą pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Daugiau informacijos apie projektą bei dalyvių patirtis galima rasti internetiniame dienoraštyje http://www.archfondas.lt/leonardo/

Kategorijos: Archyvuotas įrašas.

Žymos: , , , , , , , ,

Nuomonių RSS

Jokių nuomoniųHTML